BEZPŁATNE PRZEJAZDY TAKSÓWKĄ W INOWROCŁAWIU!!!

Masz ukończone 70 lat? Skorzystaj!

DO 31 GRUDNIA 2018 r.

3DARMOWE PRZEJAZDY DO LEKARZA, URZĘDU lub na GRÓB BLISKICH.

tel. 224 390 040

 

BEZPŁATNA TAKSÓWKA DLA SENIORÓW !!!

 

    W okresie od 13.08 do 31.12.2018 r. Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy „Flandria” realizuje projekt „TAKSÓWKA DLA SENIORÓW” finansowany ze środków Gminy Miasta Inowrocław.

   Oferujemy bezpłatne usługi transportowe dla mieszkańców Inowrocławia po 70 roku życia w celu dojazdu do urzędu, do specjalistycznej placówki medycznej lub na miejsce pochówku osób bliskich na terenie Inowrocławia.

  Senior będzie mógł skorzystać z przejazdu nie więcej niż 3 razy w ciągu projektu. Przewozy będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godz.7.00-18.00.
Do dyspozycji beneficjentów będą taxi oraz samochód przystosowany do przewozów specjalistycznych w tym do przewozu osób niepełnosprawnych.
Nie będą przyjmowane zgłoszenia dotyczące sytuacji nagłych np. pogorszenie stanu zdrowia oraz zgłoszenia dotyczące Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

   Zgłoszenia przejazdów przyjmowane są pod numerem telefonu 224 390 040
nie później niż na 3 dni robocze do godz.14.00 oraz maksymalnie 2 miesiące przed planowanym przejazdem. Odwołanie nie później niż do godz. 12.00 dnia roboczego poprzedzającego zgłoszony przejazd.

Senior przekazuje: imię i nazwisko, numer telefonu, kiedy usługa miałaby być zrealizowana, miejsce zamieszkania, docelowe miejsce wizyty, przewidywany czas wizyty, czy wymaga pomocy kierowcy.

 

OPŁATA ZA POŁĄCZENIA NA PODANY NUMER  TELEFONU JEST TAKA SAMA JAK ZA POŁĄCZENIA  OBOWIĄZUJĄCE NA TERENIE MIASTA INOWROCŁAWIA.

 

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ BEZPOŚREDNIEGO ZGŁOSZENIA PRZEJAZDU
U KOORDYNATORA USŁUG TRANSPORTOWYCH

w biurze SWP Flandria w Inowrocławiu ul. Andrzeja 15, II piętro pokój Nr 27 codziennie od godz. 8.00 do 10.00 .

 

   SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

 

Komentowanie wyłączone.