Wróżenie przez cygankę, lanie wosku, śpiewy za stołem, zabawy z balonami i krzesełkami oraz tańce – tak wyglądały Andrzejki w Przydomku, w których brali udział Seniorzy.

W czwartek, 28 listopada 2019 r. w Klubie Przydomek w Inowrocławiu odbyła się zabawa andrzejkowa. Seniorzy z Klubu Seniorów “Aktywni 55+” działającym przy Stowarzyszeniu Wzajemnej Pomocy “Flandria” zaprosili seniorów z Dziennego Domu Senior + z Żalinowa.

Wszystkich zebranych na sali powitała Koordynator Regionu i Lider Wolontariatu SWP Flandria w Inowrocławiu Agnieszka Smolińska oraz Przewodnicząca Klubu Seniora Aktywni 55 plus Krystyna Gałgańska. Po oficjalnym otwarciu spotkania rozpoczęły się rozmowy towarzyskie przy stole oraz zabawy taneczne. Wszystkim imprezowiczom Seniorzy z Żalinowa rozdali po babeczce własnego wypieku z wróżbą, a także dostarczyli na spotkanie pyszne ciasta. Seniorki z Inowrocławia postarały się o wyśmienite jedzenie i wypieki. Jak na tradycję przystało nie mogło zabraknąć wróżenia oraz lania wosku. Wychodziły przeróżne rzeczy, ale każdy był zadowolony. Wróżby i zabawa andrzejkowa dostarczyły wszystkim zebranym dużej dawki pozytywnych emocji. Dobry humor nie opuszczał nikogo. Na zakończenie spotkania wręczone zostały podziękowania i upominki za udział we wspólnej zabawie oraz cudownie spędzony czas.

Jeżeli chcecie zobaczyć wszystkie zdjęcia z zabawy andrzejkowej zapraszamy na naszego facebooka 😉

 

Komentowanie wyłączone.